Nufilmuok knygos pristatymą

Jeigu vaikams trūksta kalbėjimo, pasakojimo įgūdžių ir norite paskatinti knygų skaitymą, paprašykite, kad jis pristatytų mėgstamą ar perskaitytą knygą ir pristatymą nufilmuotų mobiliuoju telefonu. Filmuoti gali pats, paprašyti bendraamžių ar suaugusiųjų pagalbos. Šiuolaikiniams vaikams tai labai patinka.

Vaikui jūs galite nurodyti, apie ką šiame pristatyme reikėtų pasakoti – apie knygos autorių, pagrindinius veikėjus, pagrindinius įvykius, knygos vietą ir laiką, kūrinio pabaigą. Jeigu vaikas turi patirties, gali numanyti, apie ką reikėtų kalbėti, tuomet pristatymo gairių galite ir neduoti, viską palikti vaiko saviraiškai.

Atlikdamas šį projektą, jis ne tik mokysis į savo veiklą įtraukti išmaniąsias technologijas, ne tik lavins savo kalbėjimo įgūdžius, bet atsiskleis ir vaiko kūrybiškumas, nes jis gali naudoti visas jam reikalingas priemones – turimas ar paties susikurtas. Peržiūrėję knygos pristatymą, būtinai jį aptarkite. Kas jums pasirodė vertinga, įdomu, ko šiame pristatyme trūko, ką reikėtų akcentuoti, kokius trūkumus ir pliusus mato pats vaikas. Iš patirties vaikas išmoks daug daugiau nei iš „padiktuotų“ taisyklių…

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s