Įsivaizduok – kokią sveikinimo kalbą sakytų Lietuvos Respublikos Prezidentė tavo mokykloje

Netrumpai svarsčiau, kokia užduotis tiktų Rugsėjo pirmąją. Norėtųsi, kad būtų smagu, bet ir vaikus patikrinti reikia, kiek žinių per vasarą išbarstė. O gal sužydėjo jų kūrybingumas ir idėjos trykšte trykšta. Suteikime vaikams progą rimtai pasilinksminti. Duokime rašymo užduotį, kuri puikiai tiks pirmiesiems susitikimams, apsiuostymams, pasitikrinimams ir pan.

Juk visi norėtų, kad jų mokyklą aplankytų Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Kaip žinia, daugumai nepasiseks. Bet mes neliūdim, nes turim puikiai veikiančią vaizduotę. Įsivaizduojame, kad Prezidentė atvyko į mūsų mokyklą ir kuriame jos sveikinimo kalbą. Leiskite vaikams fantazuoti. Nereikalaukite per daug. Bet ir ribas aiškiai apibrėžkite.

Gali būti, kad vaikai parašys kelias dalykiškas formuluotes ir tiek žinių. Gali būti, kad atskleis mokyklos problemas ar savo rūpesčius joje. Visko gali būti. Mano vaikai šią užduotį priėmė džiaugsmingai. Pabandykite ir jūs. Ir tinka ji iš esmės visoms amžiaus kgrupėms. Visi rašys pagal savo gebėjimus.

Iliustraciją piešė mano dukra. Galite naudoti ją arba tegu vaikai sukuria savąją. Vyresniems jos nė nereikia. Smagios šventės ir dar smagesnių užduočių!

prezidentes kalba

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s