Linkiu jums DRĄSOS

linkiu jums tikras

Kiekvieną veiklą rekomenduoju pradėti kad ir trumpu, bet nuotaikingu ir vaikus sutelkiančiu žaidimu. Sužaidę jį, vaikai kažkaip sugeba susivienyti, visus apima tolesnės veiklos noras. Šis žaidimas ne tik aktyvina vaikų žodyną, skatina mąstymą, bet ir moko geranoriškumo – pasakyti gerą žodį šalia esančiam.
Vaikai sustoja ratu. Jeigu jie pažįstami, žaidimą galima pradėti. Jeigu nepažįstami, jie turėtų turėti korteles su vardais. Žaidimą pradeda vadovas, kuris šalia esančiam vaikui linki kažko gero, gražaus, malonaus, tačiau palinkėjimas turi prasidėti vaiko, kuriam sakome palinkėjimą, vardo pirmąja raide. Tarkime, aš stoviu šalia Simo, tad sakau jam – linkiu tau saulės (smagumo, sušilti ir t.t.).
Suaugusiųjų pagalbos šiame žaidime vis prireikia, nes kai kurios raidės tikrai sukelia keblumų, bet linkėčiau nebijoti ir linkėti linksmų, netikėtų, juokingų dalykų. Vaikams patiks dar labiau. Juk ne rimtumas šio žaidimo esmė. Kiekvieno žaidimo esmė – smagios emocijos, o kai smagu, tai ir rimtus dalykus atsimename, įsidėmime geriau.
Jeigu ratas nedidelis arba žaidėjai nori kartoti, vaikams reikėtų pereiti į kitas vietas ir viską pradėti nuo pradžių. Smagaus žaidimo ir linksmų palinkėjimų!

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s