Labai linksmas žaidimas – „Nesąmonių muziejus“

ka vezeisi

Grupės vadovas prieina prie kiekvieno vaiko ir užduoda tą patį klausimą: „Žinau, kad tu važiavai į kelionę. Ką vežeisi?“. Vaikas pateikia jam pirmą į galvą šovusį atsakymą – jis gali būti rimtas, gali būti juokingas. Būtina sąlyga – vaikas turi įsiminti pasakytą žodį, jo dar prireiks.

Tuomet vadovas eina antrą ratą ir vaikams užduoda visai kitokius klausimus – koks tavo mėgstamiausias valgis, kas šiuo metu guli tavo kišenėje, kuo šiandien lijo, kas tau brangiausia gyvenime? Vaikas į šį klausimą turi atsakyti tuo pačiu žodžiu, kurį sakė, atsakydamas į pirmąjį klausimą. Ir turi nesusijuokti. Jeigu susijuokia – iškrenta. Žaidžiama tol, kol lieka vienas nesusijuokęs laimėtojas.

Kitas variantas, o ir labai linksmas ir mūsų išbandytas – žaisti jį be sąlygos nesijuokti. Kvatojamės ir linksminamės. Juokiamės iš atsakymų ir džiaugiamės, kad mūsų kalba tokia juokinga. Ne tik rimta, su nosinėm, kableliais, ilgosiom ir įsimintinais žodžiais. Laimėtojai visi, nes baisiai linksma. Tikras nesąmonių muziejus, būtinai išbandykit.

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s