Korona, skaitymas ir technologijos

skaitymas ir technologijos

Visų vaikai namie ir tas didysis klausimas – kaip priversti juos skaityti? Tik jau neverskite. Faktas, kad neskaitys. Bet viliojančios skatinimo programos padėti gali. Viena jų pasidalinsiu. Mūsų namuos veikia. Tiesa, mūsų vaikai apskritai nėra „užmetę“ knygų, jie jas ima ir be skatinimo programų.

Mūsų šeimoje technologijų laikas yra ribojamas ir visada jaučiamas jų alkis. Karantinas yra tas metas, kai kažkas dirba namie, kažkas šeimos gyvenimui vadovauja iš darbo, tad technologijų laiko vaikai ar taip, ar kitaip, gaus šiek tiek daugiau. Čia ir reikia sugudrauti.

Kiekvieną savaitę galima kaupti kapitalą technologijoms. 1 perskaityta knyga – 15 min. papildomo technologijų laiko kiekvieną kitos savaitės dieną. 2 knygos – 30 min. 3 – 45 min. Daugiau pusvalandžio mokslų dienomis nepridedame, toks limitas. Bet dabar, kai visąlaik namie – tikrai galima. Pabandykite. O gal jūsų šeimoje veiks kiti modeliai. Juk viską reikia derinti prie unikalaus kiekvienos šeimos organizmo. Sėkmės! Ir saugokit save ir kitus. Linkėjimai iš namų!

 

 

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s