Šventinės eilės

Su šeima kartais kvailiojame kurdami ketureilius. Tokius, žinot, dainuoju-ką-matau. Būna daug juoko, nes ketureilį tęsia ketureilis ir taip toliau. Ir visai nesvarbu, kad kažkas nesirimuoja ar nedera (gal skambesiu, gal prasme).  Gal būtent tada ir prasideda tikroji kūryba, bet čia ne apie.

Kvieskite vaikus sukurti ketureilį apie žiemą, klimato atšilimo paveiktą žiemą, Kalėdas ar dar kažką, kas, jūsų nuomone, labai tiktų esamam metui ar artėjančioms šventėms. Ši užduotis puikiai tinka ir vyresniems. Tinka ir visai šeimai. Juk kūrybinis raumuo ir ritmo mankštelė dar niekam nepakenkė. Gal kas norės sukurti visą eilėraštį ar haiku. Jeigu norite užduotį pasunkinti – galite pateikti raktinius žodžius, kurie būtinai turės būti panaudoti. Kuo įvairesnis žodynas, tuo įdomiau.

Per šventes siūlau tą eilėraštį „įveiklinti“ – gal užrašytą pasikabinti ant sienos ar pasidėti ant palangės,  o gal tuo eilėraščiu pasveikinti artimuosius – nusiųsti atvirutę ar pridėti prie dovanos. Vaikų kūryba visad kelia šiltus jausmus, bus puiki jūsų šventės spalva.  

Smagios kūrybos ir tegul liejasi. Gal prisijungsit ir jūs?

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s